Skandali në shkollë/ Nxënësit filmojnë drejtorin dhe mësuesen duke kryer marrëdhënie, pamjet bëjnë bujë në internet (Foto+18)

Kliko per me shume info

Një ngjarje aspak e këndshme dhe etike është raportuar në Sllovani, ku drejtori i një shkolle është filmuar duke bërë seks oral mësueses së matematikës.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në ambientet e shkollës. Pasi drejtori ka parë fotot online, ka kërcënuar nxënësit, se do t’i padisë.

Kliko per me shume info

“Ne dëgjuam disa zhurma dhe e kuptuam se dikush po bënte seks në klasë”, tha një 19-vjeçar, nxënës në gjimnazin në Maribior të Sllovenisë, ku ndodhi ngjarja.
“Por menduam se do të ishte ndonjë nxënës tjetër. Nuk mund ta besonim se ishte mësuesja jonë e matematikës me drejtorin”.
Drejtori tentoi të shpëtonte, duke e quajtur këtë photoshop, kur më pas video e tij u bë hit në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.