Situatë kritike në Fier! Flakët “pushtojnë” aksin rrugor të Levanit, bllokohet trafiku

Zjarr i përmasave të mëdha ne zonën e Levanit në Fier. Flakët kanë arritur deri në aksin rrugor Fier- Levan duke bllokuar kësisoj qarkullimin e automjeteve nga të dyja krahët.

Një sipërfaqe e madhe me shkurre dhe pemë janë djegur si pasojë e zjarrit të madh. Shkaku i zjarrit ende mbetet mister teksa zjarrfikëset kanë nisur punën në përpjekje për të shuar flakët.

LEXO EDHE:  20 vjeçari në Fier u vra me një plumb në kokë, xhaxhai tërheq trupin nga morgu
Kliko per me shume info

Policia i është bashkëangjitur aksionit, dhe po mundohet të normalizojë trafikun e krijuar nga makinat

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here