“Si e mora vesh që Buffon më tradhtonte”

“E zbulova pikërisht nga revista Chi. Unë them gjithmonë të vërtetën”. Pikërisht për “Chi” rrëfehet pas dy vitesh Alena Sederova pas fundit të dashurisë me portierin e Juventusit dhe të kombëtares italiane, Gigi Buffon.

Ajo thotë se e mori vesh për tradhëtinë nga mediat. Sederova, 39-vjeçarja me origjinë çeke, ka vuajtur shumë dhe këtë e tregon pas dy vitesh. Buffon është njohur me të në 2005 dhe u martuan në 2011, babai i dy fëmijëve të saj Louis Thomas, 9 vjeç dhe David Lee, 7 vjeç.

“Ishte si të thuash sikur shtëpia ime kishte marrë flakë, dhe mendimi im i vetëm ishte të shpëtoja fëmijët e mi”, thotë Alena. Me një martesë të përfunduar vendosi të lërë mënjanë ndjenjat e saj për të mbrojtur fëmijët.

Tani ajo ka një lidhje me Alessandro Nasi. “Jam një person që nxehet shpejt, është e vërtetë, por gjithçka përfundoi atje. Atëherë isha një person shumë më nevrike nga sa jam sot, ndoshta sepse në atë kohë nuk isha mirë”, thotë ajo.tch

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.