Shpërthim e zjarr në postën e Fierit, ende nuk dihet shkaku i ngjarjes

Një shpërthim i fortë i pasuar nga një zjarr i fuqishëm përfshiu godinën e postës në Fier. Tymi duket që prej së largu.

Në vendngjarje ka shkuar forcat zjarrfikëse dhe policia, të cilat po punojnë për shuarjen e flakëve.

Kliko per me shume info

Ende nuk dihen ende motivet e shpërthimit. Banorët thonë se zhurma ka qenë e madhe e ngjashme me atë të një bombole gazi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.