Shpërthen në ecje makina në Fier-Vlorë, policia flet për ngjarjen

Nje automjet ka shperthyer diten e sotme ne rrugen Fier-Vlore.

Policia informoi se më datën 30.08.2017, rreth orës 20:20, në Sallën Operative të D.P.Vlorë ka ardhur një telefonatë se në autostradën Vlorë- Fier, tek mbikalimi i Panajasë, është djegur plotësisht një mjet tip “Mercedes Benz”, i cili ka qenë në lëvizje.

Kliko per me shume info

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe nga verifikimi paraprak ka rezultuar se mjeti i përket shtetasit N.R., 33 vjeç, banues në Tiranë.

Nga përfshirja e automjetit në flakë nuk ka persona të lënduar. Dyshohet se automjeti ka marrë flakë si pasojë e një shkëndije elektrike.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.