25 vjeçarja u shpall e vdekur para tre vitesh, bashkëshorti i saj zbulon të vërtetën nga Instagramin

25 vjeçarja, Anna Zayachkovskaya, u shpall e vdekur në vitin 2015.

Vajza u kurorëzua Mis Ukraina në vitin 2013, por përtej triumfit dhe famës, jeta e Anës ka ndryshuar në mënyrë dramatike kur në vitin 2015 u martua në mënyrë civile me Gianluca Cervara, një milioner italian 40 vjeçar me të cilin planifikoi të martohej në kishë në dhjetor të atij viti. Megjithatë, edhe pse jeta e kësaj gruaje të bukur e të re dukej e përsosur, Ana mbajti një sekret vërtetë të tmerrshëm …

Kliko per me shume info

Ndërsa ajo ishte në shtëpinë e saj në Milano, Ana doli për të pirë një puro si zakonisht, por orët kaluan dhe kaluan dhe vajza kurrë nuk u kthye…

 

Gianluca gjithmonë ka mbetur në dyshim për shkak se jo vetëm u zhdukën 6000 dollarë amerikanë, por edhe dokumentet personale të gruas së tij.

 

Vetëm një javë më parë, Gianluca po lundronte përmes llogarisë së Instagram dhe gjeti habinë më të madhe dhe më të tmerrshme të jetës së tij: Anna ishte e gjallë, e lumtur dhe tani jetonte me kushëririn e Gianluca në Neë York City.

 

Aktualisht Anna jeton në Neë York, rifilloi karrierën e saj të modelimit dhe jeton lidhjen e dashurisë me Roberto Cervara, kushëririn e burrit të saj, pasi ende është gruaja e Gianlucës./lajmi.net

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.