Shokuese, nxitësja e tifozeve detyrohet me forcë të bëjë spërkatën

Kliko per me shume info

Video shokuese është publikuar në internet nga një shkollë e mesme në Kolorado, duke detyruar me forcë një nxitëse tifozësh të bëjë spërkatën. Ally Wakefield, nxënëse në East High School, shihet në videon 24 sekonda duke u mbajtur me forcë nga tre shoqe të ekipit dhe trajneri Ozell Williams.

Në video, 13-vjeçarja Wakefield shihet duke bërtitur ‘Jo nuk mundem!’ ‘Ju lutem, ndalni!’ Ndërkohë që shoqet i mbajnë këmbët në formën e sperkatës, Williams e shtyn në shpinë.

Kliko per me shume info

Si përgjigje, pesë punonjës, duke përfshirë Williams, janë vendosur nën masa administrative ndërkohë që po zhvillohet një hetim policor.
Policia thotë se videot u filmuan me celular nga dy anëtarë të ekipit dhe u dërguan anonim në stacionin policor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.