VIDEO/ Përplasin makinat në parking, shoferi “boksier” bën për spital “fajtorin”

Kliko per me shume info

Një aksident i vogël brenda në parking ka shërbyer si molle sherri të dhunshëm mes dy drejtuesve. Ngjarja ka ndodhur në Britani.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën lehtë dhe më pas përplasja është zhvendosur me drejtuesve, që janë përfshirë në një sherr të madh.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.