‘’Shkëndija’’ përvishet, thur planin kundër Milanit (Video)

Ndeshja Milan- Shkdënija e cila po pritet me shumë emocion nga tifozët shqiptarë, po afron.

Por, jo të gjithë janë të emocionuar dhe në ankth, ka dhe nga ata që po e presin me pozitivitet. Ata janë Xhevdet Jashari, Ermal Mamaqi dhe Vedat Ademi. Këta të fundit kanë bërë një skeç për dy sfidat mes Milanit dhe Shkëndijës.

Kliko per me shume info

Milani dhe Shkëndija do të përballen në “Play-Off” të Europa League. Ndeshja e parë do të zhvillohet këtë të enjte në “San Siro”, ndërsa ajo e kthimit një javë më pas në Shkup.
Për këtë sfidë, aktorët shqiptarë, Xhevdet Jashari, Ermal Mamaqi dhe Vedat Ademi, kanë bërë një skeç, ku tetovari mbledh vëllezërit nga Kosova e Shqipëria për të bërë një plan anti Milan.
Me këtë ata kanë dashur t’i tregojnë Shkëndijës mbështetjen që kanë nga gjithë tifozët shqiptarë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.