Shikon një kuti në mes të detit në Dhërmi, s’u beson syve kur i afrohet…

Kliko per me shume info

Nuk ka pasur thuajse asnjë ditë ku në lajme nuk janë publikuar raste të shumta, ku qytetarë shqiptarë, kosovarë apo të huaj, janë mbytur në plazhet e vendit.

Por kësaj here, lajmi është krejt ndryshe dhe prek një dimension tjetër të turizmit shqiptar. Fjala është për plehrat.

Kliko per me shume info

Një qytetar, pushues në detin e bukur të Drimadhes, është habitur kur ka parë një objekt që notonte në ujë. Me t’u afruar, ka vënë re se në det ishte hedhur një frigorifer! Për më tepër, shikoni foton… nuk ka nevojë për komente, citon joq.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.