Sherr i rëndë në Ksamil, kamarieri dhunohet nga vëllezërit e pronares

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë është raportuar në Ksamil, ku mësohet se një i ri është dhunuar nga dy shtetas.

Blutë njoftojnë se shtetasit me inciale V.L., 27 vjeç, , E.L., 41 vjeç, banues në Ksamil, të dy vëllezër, janë shpallur në kërkim. Shtetasit në fjalë akuzohen se kanë dhunuar me sende të forta shtetasin A. M, i punësuar si kamarier në lokalin e motrës së tyre.

Kliko per me shume info

Policia ka bërë shpalljen në kërkim policor të tyre pasi më datë 13.08.2017, rreth orës 17:30, këta dy shtetas kanë ushtruar dhunë fizike dhe kanë goditur me sende të forta në pjesë të ndryshme të trupit, shtetasin A.M., pasi ky i fundit ka pasur një konflikt për motive të dobëta, me pronaren e lokalit ku ishte i punësuar, me shtetasen A.S. (motra e shtetasve V.L dhe E.L.).
Materialet u referuan në Prokurori në ngarkim të tyre për veprën penale ”Plagosje e lehtë me dashje”, parshikuar nga neni 89/25 i Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.