Pamjet e vërtetojnë, Seldi është në një lidhje me këngëtaren shqiptare

Kliko per me shume info

Këngëtari Seldi së fundmi po qëndron larg mediave në lidhje mem jetën private, ndërsa kujtojmë se pak kohë më parë u përfol se është në një lidhje me Mimoza Shkodrën.

Por gjërat u lanë pas nga mediat pasi në një intervistë, vetë këngëtarja e mohoi këtë lidhje.
Por, ja ku jemi sërish. Një ditë më parë, çifti është kapur mat në Sarandë krah njëri tjetrit duke shijuar perëndimin e diellit. Sipas deshmitareve ata shfaqen shumë të dashuruar.

Kliko per me shume info

Është e qartë tashmë se Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra janë çifti më i ri në shoëbiz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.