Pamjet e vërtetojnë, Seldi është në një lidhje me këngëtaren shqiptare

Këngëtari Seldi së fundmi po qëndron larg mediave në lidhje mem jetën private, ndërsa kujtojmë se pak kohë më parë u përfol se është në një lidhje me Mimoza Shkodrën.

Por gjërat u lanë pas nga mediat pasi në një intervistë, vetë këngëtarja e mohoi këtë lidhje.
Por, ja ku jemi sërish. Një ditë më parë, çifti është kapur mat në Sarandë krah njëri tjetrit duke shijuar perëndimin e diellit. Sipas deshmitareve ata shfaqen shumë të dashuruar.

LEXO EDHE:  Armina Mevlani dedikim emocionues për Shkëlzenin: Në duart e mashkullit të duhur
Kliko per me shume info

Është e qartë tashmë se Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra janë çifti më i ri në shoëbiz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here