Seksi, provokuese dhe mahnitëse, modelja pozon me bikini (Foto)

Emily Ratajkowski nuk zhgënjen asnjëherë, gjithmonë provokon fansat e saj.

Teksa relaksohet në plazh, ajo ‘’djeg’’ fansat me publikimet e fundit. Format e saj si gjithmonë bombastike nuk kanë zhgënjyer edhe këtë herë, por kanë bërë që vëmendja tek ajo të shtohet. Në foton e postuar, ajo është topless, por i ka mbuluar me duar, duke i lënë fansar të imagjinojnë.

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare: Ma bënë gogol Rita Orën, ja ç’më tha kur e takova
Kliko per me shume info

Ajo është e mirënjohur për pozat nudo, të cilat nuk janë të pakta. Fansat cdo ditë më shumë dashurohen me të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here