Sara Hoxha nuk e ka më problem, ja si e ekspozon gjoksin (Foto)

Sara Hoxha, trashëgimtaria e TCH është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo nuk ka hezituar të ndajë fotot e saj me fansa, duke nisur që me fëmijën e saj. Po ashtu, momentet me Ledionin, por edhe poza provokuese.

Kliko per me shume info

Një nënë seksi, ajo ka një trup pothuajse perfekt. Me një foto të publikuar në SnapChat, ajo e tregon shumë mirë këtë gjë, po ashtu, ve dhe në dukje gjoksin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.