Sanchez lajmëroi largimin, Arsenali ofron 100 mijë euro për zëvëndësuesin e tij

Kliko per me shume info

Sanchez u ka thënë shokëve të skuadrës se do të largohet nga Arsenali.

Pas kësaj ‘’bombe’’, Arsenali ka ofruar 90 milionë funte, afër 100 milionë euro për zëvëndësuesin e tij, Thomas Lemar. Teksa pritet që Alexis Sanchez pritet ta veshë fanellën e Manchester City sezonin e ardhshëm pasi “Sky Sports” është duke raportuar se Arsenali ka pranuar ofertën e Manchester City për sulmuesin kilian, një tjetër vjen pas tij.

Kliko per me shume info

Mësohet se “Topçinjtë” tashmë janë hedhur në sulm për të gjetur zëvendësuesin ideal të ish sulmuesit të Barcelonës dhe Thomas Lemar i Monacos raportohet se është afër skuadrës së Arsene Ëenger.
Sipas “Daily Mail” Arsenali ka ofruar afër 100 milionë euro për Lemar, për të cilin interesohet edhe Liverpooli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.