Sadiku alarmon kombëtaren, Panucci mbetet pa asnjë sulmues

Kliko per me shume info

Armando Sadiku ka munguar në seancën stërvitore të paradites së sotme. Lajmi është konfirmuar disa minuta më parë nga mungesa e tij në konferencën për shtyp.

Bëhet fjalë për një gjendje të thjeshtë gripale e cila pritet të mos kushtëzojë prezencën e elbasanasit për ndeshjen e së shtunës me Lihtenshtjenit. Mungesa e Cikalleshit kanë bërë që Panucci për momentin të mos të ketë asnjë sulmues në përgatitjet për dy ndeshjet e radhës.

Kliko per me shume info

Për dy ndeshjet e radhës Panucci ka thirrur edhe Valon Ahmedi, por ai ka karakteristika të një sulmuesi të dytë dhe këtë rol mund ta bëjnë vetëm Cikalleshi dhe Sadiku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.