Rrëfimi i shqiptares nga Barcelona: 30 sekondat që shpëtuan jeten time e vogëlushes

Kliko per me shume info

Vetëm 30 sekonda kanë shpëtuar nga vdekja gruan e re shqiptare dhe vajzën e saj vetëm 1 muajshe e cila ndodhej në në zonën e famshme turistike Las Ramblas ne Barcelone, kur një furgon u përplas me turmën e njerëzve.

“Kam shpetu per 30 sekonda. Mos te kishim hyr ne dyqan kisha vdek me gjith gocen 1 muajshe” shkruan tek Ora News.

Kliko per me shume info

Më pas komentuesve që i gjenden pranë Romina, i përgjigjet më tej “Shum flm akoma sekam mar veten tu u dridh jam” .

Në profilin e saj në facebook Romina Dervishi ka postuar dhe video nga vendngjarja: Panik, zhurma e ambulancave, helikopterë që fluturojnë lart dhe kontrollojnë zonën, njerëz që ikin të frikësuar.

Videot shoqërohen me komentin: “Kur te don zoti te shpeton per 50 sekonda . Faleminderit zot. 💣 💣 💣

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.