Rrëfimi shokues/ ‘’Bëra seks me nusen e vëllait, fëmija e tyre ngjan me mua’’

Kliko per me shume info

Një rrëfim shokues ka ardhur tek psikologia e ‘’The Sun’’, Deidre.

I riu  shkruan:
Jam një 35-vjecar single, aventurier, që nuk i merr seriozisht lidhjet. Vëllai im është 37-vjec dhe është i martuar me një infermiere, 31-vjec. Ai punon larg shtëpisë për javë të tëra, dhe nusja e tij e vuan këtë gjë. Një natë ajo më telefonoi, se kishte nevojë për mua. Shkova ta merrja nga puna dhe e dërgova në shtëpi.

Kliko per me shume info

Atë natë ishte ftohtë, ajo më ftoi brenda.
Për shumë pak, ajo nisi të qaj. Po më tregonte se nuk i pëlqen fakti se bashkëshorti i saj, pra, vëllai im, punon larg shtëpisë. ‘’Më vjen mirë që jeton këtu pranë. Nuk e di se cfarë do të bëja pa ty’’- tha ajo, shkruan The Sun.
U përkëdhelëm, pastaj u puthëm. Nuk doja që të ndodhte, por ndodhi.
Ajo u rrëmbye shumë, dhe unë nuk e ndalova. Bëm seks dhe na pëlqeu. Ajo më tha se kjo gjë kurrësesi nuk duhet të shkonte në vesh të vëllait tim.
Ai u kthye pas disa javësh, dh emë ftoi të shkonim në pub për të festuar dicka. Më tha se do të bëhet baba, dhe u kënaqa shumë ëpr ata. Vajza ka lindur, dhe u ka flokët e kuqe. Të gjithë në familje thonë shpesh herë se ajo më ngjan mua, madje dhe ngjyrën e syve e ka si unë. Kam nisur të dyshoj se ndoshta ai fëmijë është i imi. Duhet të kërkoj një test ADN-je?/Lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.