Nuk vonon shumë, Rita Ora ndihmon të përmbyturit në Teksas

Uragani shkatërrues në Teksas shpalli gjendje emergjente në vend.

Ndonëse ky fenomen ishte paralajmëruar, 5 persona nuk shpëtuan, duke mbetur të vdekur. Por, mijëra të tjerë janë detyruar të evakuojnë shtëpitë e tyre në Teksas dhe Luiziana,
“Po përpiqem të gjej një strehë në Houston të Dallasit për të shkuar dhe për të ndihmuar para se të largohem nga Teksasi!”, kishte shkruar Rita.

Kliko per me shume info

“Unë dua të ndihmoj”, kishte bërë një shkrim tjetër Rita.

Këngëtarja shqiptare gjithashtu do të dhurojë edhe para për të gjithë viktimat e prekura pasi ajo është parë duke u futur në një qendër donacioni.
E veshur me veshje sportive, Rita ishte përqendruar në shpërndarjen e ndihmave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.