Rikthimi i vizave, shpërthen ish-deputeti i PD: Ç’e duam lëvizjen e lirë, jemi mirë në m*tin tonë

Kliko per me shume info

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Arben Ristani ka komentuar lajmin se Holanda kërkon të rikthejë vizat me Shqipërinë.

Ne statusin e tij në Facebook, ai ka reaguar ashpër duke thënë se “Ce duam levizjen e lire, mire jemi ne m..tin tone”.

Kliko per me shume info

“Hollanda kerkon rivendosjen e vizave per shqiptaret. Ne 8 vende te B.E. shqiptaret perbejne grupet kryesore te azilkerkuesve. E gjitha kjo nderkohe qe rilindja ka bere aq sa nuk eshte bere ne 25 vite ne Shqiperi.
Ce duam levizjen e lire, mire jemi ne m..tin tone,” shkruan Ristani.

3 COMMENTS

  1. Rikthimi i vizave kerkuar nga Hollanda eshte nje sfid e keqe ne kurris te shqipetareve,shpresoim per ne Evrop,po Evropa per shqipetaret mbetet large dhe nga dita ne dite rrotullohet si hena naten.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.