Reali në stërvitjen për Superkupën, e pabesueshme ajo që i ndodh Sergio Ramos (Video)

Kliko per me shume info

Real Madrid zhvilloi në stadiumin “Philip II” i Maqedonisë stërvitjen e fundit në prag të ndeshjes kundër Manchester United për Superkupën e Europës.

“Galaktikët” edhe pse vitet e fundit e kanë bërë rrugë fitimin e trofeve prestigjioz, serish nuk duan te privohen nga mundësia për të triumfuar edhe në këtë finale. Për këtë Zinedin Zidan vijon përgatitjet intensive edhe pak orë para fillimit të ndeshjes.

Kliko per me shume info

Por një moment qesharak ndodhi në fushën e blertë të stadiumit kur futbollistët po ushtroheshin në goditje drejt portës. Sergio Ramos ka goditur aq lart sa shokët e skuadrës dhe të pranishmit në stadium në ato moment nuk i mbajtën dot të qeshurat./balkanueb

El lamentable disparo de Sergio Ramos

⚽ Cómo mandar una asistencia de Zidane a las nubes ☁☁😂 Por Sergio Ramos 😂

Posted by Goal España on Dienstag, 8. August 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.