Reali ‘’shokon’’, largon një mesfushor, ja kë synon

Kliko per me shume info

Mateo Kovacic ka qenë i jashtëzakonshëm në dy El Clasicot ndaj Barcelonës në Superkupën e Spanjës
Mesfushori kroat, Meto Kovacic ka qenë i jashtëzakonshëm në dy ndeshjet ndaj Barcelonës në Superkupën e Spanjës, duke treguar paraqitje fantastike.

Kovacic ka fituar besimin e Zidane dhe këtë sezon pritet të jetë titullar në formacionin bazë, duke ndërruar vendin me Casemiron.

Kliko per me shume info

Sipas AS, këto paraqitje të mira të Kovacicit kanë bërë që mesfushori Marcos Llorente të kërkojë largimin nga Santiago Bernabeu.
Llorente në tre ndeshjet zyrtare të Realit ndaj Manchester Unitedit dhe Barcelonës, jo që nuk luajti asnjë minutë, por nuk u ftua fare nga trajneri Zidane.
Spanjolli ka dy oferta shumë të mirë, një nga Valencia dhe një tjetër nga Las Palmas. /Express/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.