Raportonte live, “çmendet” gazetarja nga insekti qe i kalon në fustan

Gazetarja e një televizioni në Los Anxhelos u tmerrua teksa po raportonte live. Ajo për pak sa nuk u çmend nga frika, kur pa një insekt duke iu ngjitur në fustan.

Gazetarja Mary Beth McDade është kapur nga kamerat duke bërtitur dhe kërcyer nga frika dhe për pasojë ka ndërprere dhe transmetimin.

Pamjet e transmetimit live u postuan në mediat sociale nga kolegu i saj Marcus Wilson-Smith. Që nga publikimi i kësaj videoje, ajo është shikuar nga mijëra persona.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.