Rama uron ‘mirëmëngjes’, qytetari: Ke kapur drejtësinë, deputeti s’bëri asnjë ditë burg

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama me një tjetër pamje nga Shqipëria turistike ka uruar mëngjesin e sotëm ndjekësit e tij për një ditë të mbarë.

Bëhet fjalë për një foto të kalasë në Kepin e Rodonit, të cilën kryeministri e ka publikuar në “Facebook”.
“MIRËMËNGJES 😀 dhe me këtë pamje të kalasë në Kepin e Rodonit ju uroj një ditë të mbarë 🌹”, shkruan Rama.

Kliko per me shume info

Por edhe pse pamja është e mrekullueshme, ka nga ata komentues që nuk e kanë harruar aksidentin e djeshëm të deputetit të PDIU ku mbeti i vdekur një 54-vjeçar.

Një prej komentuesve e akuzon kryeministrin se ka kapur drejtësinë, pasi sipas tij deputeti nuk bëri asnjë ditë burg.
Qytetari: E Edo ke kapur drejtësinë, ai deputeti nuk bëri asnjë ditë burg, mirë ja bën këtij populli jepi.

1 COMMENT

  1. mire e ka ky qytetari ;;;ne cdo vend te botes ku shoku i rames do te ishTe ne burg dhe nja 50 mije dollare gjobes per famljen e te mjerit ;; ndersa me RAMEN ASNJE DITE BURGU ..RAMA ESHTE ME TE VERTETE NJE DONKISHOT ….. DHE SKANE AS TURP KETO ..CUNAT E KOMUNISTAVE ….. DHE SHQIPTARET JANE ME TE VERTETE TYCA .. FLEJNE GJUME OSE I KA HIPNOTIZUAR DONKISHOTI …

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.