Rama uron “mirëmëngjes” me foto nga Berati, komentuesit: Nxirre dhe malin që u dogj

Kryeministri Edi Rama ka uruar “mirëmngjes” shqiptarët me një foto nga Berati diten e sotme. Rama ka postuar një foto nga lart ku duket ura që lidh Mangalemin me Goricën.

“Mirëmëngjes dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pamje fantastike mbi urën lidhëse të Mangalemit me Goricën në Berat,” shkruan Rama në Facebook.

Kliko per me shume info

Por si gjithnje nuk mungojnë as komentet kritike ndaj kreut të qeverisë. “Nxirre dhe malin që u dogj o pasha,” i shkruan një prej komentuesve.

“O burre i dheut! Na nxirr ndonje foto prej toke,se prej havaje edhe fshati im duket i bukur,” thotë një tjetër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.