Rama tregon vlerat e Shqipërisë, komentuesit e bëjnë të flasin me vete

Kliko per me shume info

‘’Mirëmëngjesi’’ i Ramës ditën e sotme ishte për një shkrim të një media franceze për vendin tonë.

Kjo është pritur shumë keq nga komentuesit, duke e kryqëzuar kryeministrin. Të revoltuar, komentuesit kanë numëruar të gjithë problemet në vend, që janë jetësore dhe shumë shqetësuese.

Kliko per me shume info

Por, tashmë një ‘’rutinë’’ që Rama e ka ‘’zhdukur’’ është replika, dhe siduket, kryeministri nuk ka fjalë për asnjërin nga qytetarët që po ankohen. Për më tej, shihni disa nga komentet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.