Rama publikon raportin për Fierin, çfarë i shqetëson më shumë banorët

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot raportin nga dëgjesat dhe komunikimi me banorët për qarkun e Fierit.

Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët kanë bërë të ditura problemet e tyre në dëgjesat që kanë pasur me deputetët e rinj të zonave të tyre.

Kliko per me shume info

Problemi më i madh i qytetarëve të këtij qarku ka të bëjë me procesin e legalizimit dhe ndotjen.

LEXO EDHE:  Eduard Selami: Basha shkatërroi PD-në. Rikthimi i Berishës nuk është zgjidhje

Postimi i Rames: RAPORTI JUAJ

Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Fier.

Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Fierit, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport✌🇦🇱

Faleminderit


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here