Rama publikon raportin për Elbasanin, ja cilat janë hallet më të mëdha të banorëve

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama publikoi sot raportin nga dëgjesat dhe komunikimi me banorët për qarkun e Elbasanit.

Në vazhdim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët kanë bërë të ditura problemet e tyre në dëgjesat që kanë pasur me deputetët e rinj të zonave të tyre.

Kliko per me shume info

Sipas Rames, problemi më i madh i qytetarëve të këtij qarku ka të bëjë me ujin e pijshëm. Më pas vjen papunësia, investimet në bujqësi, rrugë e problemet me pronën.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here