Rama publikon raportin, korçarët nuk ankohen për papunësinë, por për…

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë të enjte raportin mbi ankesat dhe kërkesat që kanë qytetarët e qarkut të Korçës.

Ashtu si me shumë nga qarqet e tjera në vend, ankesa numër një e qytetarëve mbetet mungesa e ujit të pijshëm si dhe investimet e pakta në infrastrukturë.

Kliko per me shume info

Një tjetër ankesë që bie në sy është ajo e ndërhyrjes nëpër shkolla dhe çerdhe, pasi shumë qytetarë janë shprehur se këto institucione janë amortizuar së tepërmi.

RAPORTI JUAJ
Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Korçë.
Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Korçës, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport✌🇦🇱
Faleminderit

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here