Video/ “Rama priti me përqafime e plluqe kryeministren e Serbisë e Maqedonisë, por…”

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në “Facebook”, ka publikuar një material video ku shkruan:

“Nje video qe flet vete!

Kliko per me shume info

Ja si pret Rama me perqafime dhe plluqe kryeministren e Serbise, Brnabic dhe ate te Maqedonise, Zaev krahasuar me kryeministrin e Kosoves, Isa Mustafa. Sb”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.