Rama ”mburret” me detin dhe peshkun, komentuesit tallen: Po hashashi?

‘’Mirëmëngjesi’’ i kryeministrit Rama nisi me Shqipërinë: “Shqipëria, parajsa e re për të kaluar pushimet: det fantastik dhe peshk i freskët me bollëk për 7 euro”.

Ky është titulli i përdorur nga mediat italiane. Por pavarësisht fjalëve të mira të artikulli për plazhet e bukura dhe çmimet e lira që ofron Shqipëria, kryeministrit Edi Rama shumë komentues i kanë ofruar kritika dhe ironi për postimin.

Kliko per me shume info

Njëri prej komentuesve me ironi i shkruan kryeministrit nëse lejohet “akoma” kultivimi i hashashit… ndërsa disa të tjerë i kujtojnë Ramës se deti fantastik dhe çmimet e lira janë në ato vende ku pranë ke kanalizimet e ujërave të zeza.
Për më tepër ndqini postimet e më poshtë:

1 COMMENT

  1. Hahahaha;
    taman sikur XHAXHI RAMIZ qe thoshte se patatja nuk esgte vetem gjelle por edhe buke
    duhet trefishuar prodhimi i saj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.