Qytetari filmon policin, Berisha e publikon. Ja çfarë ndodhi (Video)

Kliko per me shume info

Një polic është filmuar nga një qytetar, i cili videon më pas e dërgoi tek ish- kryeministri Sali Berisha.

Ky i fundit e ka publikuar në FB. Aty shfaqet një punonjës i policisë rrugore që sipas tij kërcënon qytetarin, i cili po e filmonte. Në pamje duket polici që nga sa kuptohet po i plotëson një gjobë qytetarit, por ky i fundit e kundërshton.

Kliko per me shume info

Në video dëgjohet qytetari që i thotë policit se atë e ka ndaluar se ka kaluar tek vijat e bardha, ndërsa një makinë tjetër që kaloi tek vijat e bardha e la të ikë, por polici i thotë të mos filmojë pasi është vepër penale.
Statusi i Sali Berishës:
Polici kercenon qytetarin: Fillmimi eshte veper penale ndaj mos filmo!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb
“Pershendetje Doktor. Kjo eshte video qe eshte bere tek hyrja e Komuna e Parisit ku Polici kercenon me ndjekje penale PSE filmon”.

Polici kercenon qytetarin: Fillmimi eshte veper penale ndaj mos filmo! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb"Pershendetje Doktor. Kjo eshte video qe eshte bere tek hyrja e Komuna e Parisit ku Polici kercenon me ndjekje penale PSE filmon"

Posted by Sali Berisha on Montag, 28. August 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.