Qytetari dixhital denoncon te Berisha: Sherr masiv në Xarë të Sarandës, policia erdhi pas një ore

Përmes një statusi në profilin e tij në “Facebook”, ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një sherr masiv në Xarë të Sarandës.

Sipas deputetit të Partisë Demokratike, rrahjet masive ndodhin në shtetin e Noriegës.  Në mesazhin e qytetarit dixhital thuhet se pavarësisht ngjarjes, policia shkoi 1 orë më vonë.

Kliko per me shume info

Statusi i plotë i Sali Berishës:

Rrahje masive ne vendin pa shtet apo shtetin e NoriegEs!

Lexoni mesazhin e pushuesit dixhital! sb

“Përshëndetje Dr .Sali berisha

Ndodhem për pushime në një fshat te Sarandes dhe mbrem ndodhi nje sherr i papam gati 60 veta kundra 20 vetave

sme kishin par syt naj her te till sherri

Policia nuk u duk askundi

saktesisht ne Xare ndodhi ky sherr

nje fshat i ter duke ber sherr

Policia erdhi pas nje ore

pasi filloi te qetsohej situata.

ne at vend ku te duash je i vdekur dhe kurr policia nuk do e gjej fajtorin

ska siguri as nje sekond ne ket vend

po te vinte policia ne koh ngjarja nuk do shkonte deri ne at grad.

flm per kohen qe po te marr”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.