“Qeveria Rama është një lajm i keq”, Vokshi: “Tepsia 2” sapo doli nga furra…

Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, ne ane te nje statusi ne “Facebook”, e ka cilesuar qeverinë e re të Edi Ramës, si ‘Tepsia 2’.

Statusi i plote

Kliko per me shume info

Tepsia “Rama2” sapo doli nga furra… E servirur bashkë me një “kokteil” interesash nga trashgimtarë politikë të Enverit.

Për të gjithe ata që shpresonin ndryshim në këtë mandat qeverisje…Qeveria Rama 2 është një lajm I keq… Asgjë s’ka ndryshuar..

Rama Rikonfirmoi ministrat e skandaleve dhe dështimit…

Bashkëfajtorët e korrupsionit rikthehen si ministra nën “sekuestro”…të Edi Ramës, shoferit të dehur për pushtet…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.