Pushimet tragjike të shqiptarit në Itali, vdes para syve të gruas

Një ngjarje e rëndë është raportuar ditën e sotme në plazhet e Italisë, ku një 61-vjeçar shqiptar ka gjetur vdekjen. Mësohet se ai është rrëzuar pa ndjenja.

Sipas mediave italiane dita e pushimit të dy bashkëshortëve është kthyer në tragjedi.
Gruaja kerkoi ndihme sapo pa burrin te binte pa ndjenja. Menjëherë nderhyne mjeket dhe urgjenca dhe mesohet se burrit iu dha ne vend ndihma e pare, madje edhe me defibrilator.

Kliko per me shume info

Por duket se gjithcka ishte e kote, pasi, mjeku u dorezua, kur burri nuk po jepte me asnje shenje jete, shkruan Venezia Today.
Nga hetimet e para thuhet se viktima vuante nga problemet e zemrës dhe kjo besohet të jetë arsyeja pse humbi jetën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.