Poza thuajse nudo edhe pse peshon 120 kg, rrëfimi befasues i vajzës : Ja si është seksi me gratë e shëndosha (Foto)

Në SHBA, një blogger-e mbipeshë po bën namin.

Ajo poston jo vetëm foto me ngjyrime erotike, por edhe mesazhe mbi seksin. Cheyenne inkurajon femrat e tjera të jenë pozitive për trupin e tyre. Ajo këshillon femrat e tjera që të mos shqetësohen për faktin se nuk janë shumë të afta në seks.
“Seksi është i ndryshëm për këdo. Jo të gjitha pozicionet funksionojnë dhe kjo është normale. Ka gjithmonë alternativa.

Kliko per me shume info

Mjafton një kërkim në internet dhe të provosh diçka të re. Jastëkët dhe lubrifikanti të ndihmojnë shumë”.
“Duke diskutuar hapur nevojat tona, duke vlerësuar trupin tonë të zhveshur dhe duke zgjedhur partnerin e duhur, ne mund të arrijmë një seks të kënaqshëm”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.