Postimet e Luanës nuk ndalen, ja si pozon në Mikonos! (Foto)

Pushimet vazhdojnë për moderatoren Luana Vjollca. Teksa relaksohet në Mikonos, moderatorja njofton fansat e saj për postimet e fundit.

Në çdo postim të saj në rrjete sociale ajo shfaqet më në formë se kurrë dhe më seksi se kurrë. Këtë herë ajo ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e veshur e tëra në të zeza ku ka ekspozuar më tepër seç duhet këmbët dhe gjoksin.

LEXO EDHE:  Ish-kolegia e “injoroi” publikisht, reagon Luana Vjollca
Kliko per me shume info

“Netë të errëta”,-ka qenë shkrimi krahas fotos së publikuar në rrjete sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here