Pas lajmit se iu dogj apartamenti, reagon Poni, shikoni çfarë thotë

Kliko per me shume info

Pak më parë në mediat “online” qarkulloi lajmi se një apartament në qytetin e Vlorës u përfshi nga flakët.

Sipas dëshmitarëve apartamenti që u dogj është i këngëtares së njohur Poni.

Kliko per me shume info

Këngëtarja ka reaguar përmes rrjeteve sociale, ku ka theksuar se gjithcka është ne rregull dhe shtëpia është e prindërve të saj.

“Gjithçka në rregull të dashur miq! Dëme të vogla materiale nga një shkëndijë elektrike tek shtëpia e prindërve! Faleminderit të gjithëve”, ka shkruar Poni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.