Plas grushti në Dhërmi, elbasanlliu rrihet keq në hotel, në kërkim autorët

Kliko per me shume info

Një konflikt fizik mes disa personave ka ndodhur një ditë më parë një hotel në Dhërmi ku persona ende të pa identifikuar kanë goditur një të ri.

Sipas policisë së Vlorës, autoret e ketij krimi kanë goditur me grushte shtetasin 29-vjeçarin me inicialet S.K., banues në Elbasan, ndërkohë po punohet për kapjen e tyre.

Kliko per me shume info

Njoftimi i policisë

Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë
Më datën 12.08.2017, në Dhërmi, në nje hotel persona të paidentifikuar kanë goditur me grushte shtetasin S.K, vjeç 29, banues në Elbasan.

Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Vlorë. Neni 90 i Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.