Plagosje me thikë në Shkodër, qëllohet 19-vjecari, policia nis hetimin

Kliko per me shume info

Një plagosje me thikë ka ndodhur pak minuta me pare në lagjen Tepe ne Shkoder.

Policia tha se i plagosur ka mbetur shtetasi N.L 19 vjec i cili mësohet se është jashtë rrezikut për jetën dhe është transportuar për në Spitalin Rajonal Shkodër.

Kliko per me shume info

Policia është në vengjarje dhe po punon për zbardhjen rrethanave. Nuk dihen akoma motivet e kësaj ngjarje të rëndë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.