Përfundon sherri mes nuse dhe vjehrrës, ja kush merr kujdestarinë e 3 vjeçarit

Kliko per me shume info

Konflikti dhe debati i bërë publik në media mes nuses Eglantina dhe vjehrrës së saj duket se ka përfunduar më në fund.

Në mesin e kësaj ‘beteje’ mes tyre ishte kujdestaria e djalit 3 vjeçar, të cilin vjehrra këmbëngulte t’ia merrte nuses.

Kliko per me shume info

Eglantina dhe bashkëshorti i saj ishin të divorcuar, por pavarësisht kësaj vjehrra donte të kujdesej për nipin e saj.

Pasi debati u bë publik në studion e ‘E diela Shqiptare’ gjykata ka vendosur në favor të Eglantinës.

Ajo tashmë ka fituar ligjërisht kujdestarinë e djalit të saj, Argentinit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.