Përfundon sherri mes nuse dhe vjehrrës, ja kush merr kujdestarinë e 3 vjeçarit

Konflikti dhe debati i bërë publik në media mes nuses Eglantina dhe vjehrrës së saj duket se ka përfunduar më në fund.

Në mesin e kësaj ‘beteje’ mes tyre ishte kujdestaria e djalit 3 vjeçar, të cilin vjehrra këmbëngulte t’ia merrte nuses.

Kliko per me shume info

Eglantina dhe bashkëshorti i saj ishin të divorcuar, por pavarësisht kësaj vjehrra donte të kujdesej për nipin e saj.

LEXO EDHE:  Parashikimi i motit për sot, reshje shiu e dëbore në të gjithë territorin e vendit

Pasi debati u bë publik në studion e ‘E diela Shqiptare’ gjykata ka vendosur në favor të Eglantinës.

Ajo tashmë ka fituar ligjërisht kujdestarinë e djalit të saj, Argentinit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here