Pas publikimit të mesazheve, Suela Kalaja i përgjigjet ish-të dashurës së burrit

Kliko per me shume info

Dje u publikua biseda private mes Suela Kalasë dhe ish-të dashurës së partnerit të saj aktual, Arijon Abdylit. Kalaja prej disa kohësh ka bërë publike këtë lidhje të re pas divorcit me Saimir Ҫilin.

Ish- e dashura e Arijon Abdylit, Elizabeta, zbulonte se ai nuk kishte asnjë kacidhe, ndonëse lakohej si i pasur nga mediat. Suela Kalaja ka reaguar me një status në ‘Facebook’ ku shkruan se do ta hedh në gjyq atë.

Kliko per me shume info

“Kushdo Alisabeta të shkruaj e te kete histerizmat e humbjes do perballet me ligjin. Dashurine nuk ta prish askush. Te pakten kuptuat qe nuk kish plane e as leke ne plan!’, shkruan ajo në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.