Pas “Luçiferit” të vapës, shi dhe breshër në Prishtinë

Kliko per me shume info

Pas temperaturave të larta që përfshinë edhe Kosovën javët e fundit, në disa pjesë territorit këtë të shtunë ka pasur reshje shiu.

Në Prishtinë përveç shiut, ka pasur edhe rënie breshëri, njofton Klan Kosova.

Kliko per me shume info

Moti ka pesuar nje renie te dukshme temperaturash ne vendet e rajonit qe prej oreve te para te mengjesit te se shtunes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.