Pas dy ditësh kërkime, gjenden rrugëve të Bllokut dy djemtë e mitur

Kliko per me shume info

Policia e Tiranës ka gjetur ditën e sotme fëmijët e humbur prej dy ditësh.

Sipas bluve, të miturit, saktësisht 10 dhe 12-vjec janë gjendur në rrugët e Bllokut sot, dhe fatmirësisht ndodhen në gjendje të mirë. Alarmin për humbjen e tyre e kishte dhënë nëna e tyre, shtetasja S.M, vjeç 40, banuese në Tiranë. Në njoftimin zyrtar, policia njofton se ajo ka denoncuar zhdukjen e djemve të saj që prej datës 6 gusht.

Kliko per me shume info

“Më datë 07.08.2017, shtetasja S.M, vjeç 40, banuese në Tiranë, kallëzon se, më datë 06.08.2017, janë larguar nga banesa 2 djemtë e saj të mitur vjeç 12 e 10. Punohet për gjetjen e tyre”- njofton policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.