Pak ditë e ndajnë Marinën dhe Getoarin nga dasma e tyre, reperi të dielën krushk për të marrë nusen

Kliko per me shume info

Marina Vjollca së shpejti nuse në Kosovë.

Çifti që po bashkëjetojnë në Tiranë kanë vendosur datën e dasmës që do të jetë 10 shtatori, siç mëson revista Story. Sipas burimeve pranë çiftit, ceremonia do të organizohet në Prishtinë dhe do të ketë të pranishëm rreth 250 të ftuar.
E veçanta e kësaj ceremonie është fakti që Getoari ka vendosur të ndjekë ritet tradicionale shqiptare. Kështu ndryshe nga çiftet e tjerë VIP që organizojnë një dasmë për të dy, reperi ka vendosur që të udhëtojë drejt shtëpisë së Marinës në Tiranë bashkë me krushqit, për ta marrë nusen të dielën në shtëpinë e tij në Prishtinë.

Kliko per me shume info

Flitet që do të jetë dasma e vitit, ndërkohë që pas celebrimit Marinën do e shohim në “TV Klan”, si prezantuese të një formati francez.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.