Olti Curri është baba i një djali?! Olta Gixhari i bën “lëmsh” të gjithë me këtë foto

Kliko per me shume info

Olta Gixhari sapo bëri “lëmsh dynjanë” me këtë foto të postuar në Instastory.
Ajo si fillim postoi një foto ku puthte një djalë të vogël, e më pas një pjesë nga biseda me Olti Currin ku ky i fundit i thotë “se nuk njohu fëmijën e tij”.

Por se çfarë fshihet pas kësaj fotoje, dhe se çfarë raporti ka Olti me djalin, mbetet për t’u vërtetuar nga vetë opinionisti.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here