Ofertë e cmendur për Dybala, Barça refuzohet nga Juve

Barcelona po mundohet të përforcohet në orët e fundit të merkatos, por po merr vetëm refuzime.

Sipas “Corriere dello Sport”, Juventusi nuk ka pranuar 160 milionë euro nga Barcelona për yllin argjentinas. Mësohet se klubet janë mbledhur në hotelin “Le Meridien Plaza” të Monakos dhe kanë diskutuar për këtë transferim ditën e djeshme.

LEXO EDHE:  Sërish dopingu godet peshëngritjen, Evangjeli Veli del pozitive
Kliko per me shume info

Është përmendur edhe emri i Aleix Vidal, por drejtuesit e Juventusit kanë këmbëngulur se Dybala nuk lëviz nga bardhezinjtë gjatë kësaj vere.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here