Nuk fitoi mandatin si deputet, ja cfarë bën zyrtari i lartë i PD

Ai ka qene kryetar i KQZ, me pas zv.minister i Brendshem dhe deputet ne PD. POr ish-deputeti dhe sekretari i përgjithshëm në PD, Arben Ristani duket se ka lënë pas rezultatin zhgënjyes të PD-së në Qarkun e Vlorës, ku ai ishte kandidat.

Arben Ristani, i cili ka mbetur jashtë Parlamentit pas zgjedhjeve te 25 qershorit, ka zgjedhur të bëjë rafting në kanionet në Juglindje të vendit.

Kliko per me shume info

I njohur për pasionin e tij per motorët, duket se ish-deputeti Ristani ka zbuluar një tjetër pasion, sportin ekstrem të rafting

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.