Nuk donte më seks sepse e tradhtonte, i shoqi i bën gjëmën me një video

Një baba i 5 fëmijëve prej kohësh dyshonte se bashkëshortja e tij e tradhtonte, dhe për ta vërtetuar ai ka paguar disa dedektivë të cilët i kanë bërë një kamera të fshehtë zonjës së tij.

Teksa ai shihte çdo gjë nga kamerat, gruaja ishte thirrur si pastruese në shtëpinë e njërit prej të infiltruarve. Pasi futet në shtëpi dhe nis të pastrojë, ‘pronari’ fillon ta provokojë. Në përpjekjet e para ajo i thoshte se nuk donte pasi ishte e martuar, me 5 fëmijë dhe shtatzënë, ndërsa nga ana tjetër e ekranit burri i nervozuar bërtiste me të madhe duke thënë ‘përse nuk ikën nga shtëpia por rri ende aty’.

Kliko per me shume info

Nuk zgjatën shumë përpjekjet, dhe djali nis ta puthë e më pas e çon në shtrat.

I tërbuar nga inati, bashkëshorti i saj shpërthen në të shara dhe të thotë se do ta vriste pa iu trembur aspak burgut. Ai i kërkoi ato pamje, e madje dhe pamjet nga dhoma e gjumit, pasi dëshironte që kur fëmijët të rriteshin, të kuptonin se çfarë nëne kishin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.