Dikur rivalë, sot Noizy dhe Ledri ‘’mbushin’’ Instagramin me fotot e tyre (Foto)

Noizy dhe Ledrit, të gjithë flasin për këto të dy. Dikur rivalë dhe armiq, sot shokë dhe kolegë.

Në një postim të fundit nga të dy reperët, si duket ata do të sjellin një ‘’bombë’’ në tregun muzikorë. Ende asgjë nuk është e sigurtë, por presim më shumë detaje dhe më shumë informacione, ndërsa dy yjet e repit shqiptarë kanë vendosur të tundojnë fansat vetëm me kaq pak!

Kliko per me shume info

Edhe pse kaq pak informacion, fansat janë të mahnitur dhe mezor po presin finalen e madhe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.